Aktualności

Zapytanie ofertowe - dot. działania 3.3. RPSL

24-07-2017

Zapytanie do pobrania z działu MEDIA > DO POBRANIA > Zapytanie ofertowe - dot. działania 3.3. RPSL  - https://goliard.pl/media/do-pobrania/

W związku z realizacją projektu pt: „Automatyzacja i optymalizacja procesów w firmie poprzez wdrożenie zintegrowanego i nowoczesnego systemu ERP” w ramach Osi priorytetowej: III. Konkurencyjność MŚP dla działania: 3.3. Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności gospodarczej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 niniejszym zapraszamy do złożenia oferty na załączone zapytanie ofertowe. 

GOLIARD Sp. z o.o. realizuje projekt pt. „Automatyzacja i optymalizacja procesów w firmie poprzez wdrożenie zintegrowanego i nowoczesnego systemu ERP” w ramach w ramach działania 3.3. Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności gospodarczej” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Celem projektu jest: wzrost konkurencyjności firmy poprzez zwiększenie wykorzystania Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych (TIK) w procesach biznesowych realizowanych w przedsiębiorstwie. W ramach realizacji projektu Beneficjent będzie mógł prowadzić procesy zarządcze, operacyjne i pomocnicze w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania informacyjno-komunikacyjne, dzięki czemu nastąpi ich optymalizacja i automatyzacja.

Efektem projektu będzie wdrożenie zintegrowanego systemu klasy ERP oraz elektroniczny obieg dokumentów.

Wartość projektu:  1 358 897,85 PLN
Wkład Funduszy Europejskich:  412 748,25 PLN

 

 

Ważne:Nasza strona używa Cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Więcej informacji.